MVRO, BIM en TV Makelaar

Lionslid Mark is werkzaam bij MVRO, een projectbureau voor retailbouwmanagement in Geldermalsen. Ze helpen retailers om snel en professioneel progressie te boeken. Dit wordt gedaan door een food of non-food omgeving vakkundig te verbouwen, projecten binnen de afgesproken planning op te leveren, helder te communiseren, efficiënt projectmanagement en optimaal benutten van kennis en ervaring.
Aansluitend vertelt  Richard ons over het werken in de bouw met BIM (Bouw Informatie Model), een 3D-werkmethodiek waarbij integraal wordt samengewerkt door diverse disciplines.
Daarna kijken we nog naar een aflevering van de TV Makelaar waar  Lana als adviserende makelaar aan meewerkt.
Een mooie avond waar drie van onze leden zich vanuit hun werkveld presenteerden, wordt afgeloten met een hapje en een drankje.